Künye   |  Bize Ulaşın   |  Giriş Sayfam Yap   |  Sık Kullanılanlara Ekle

Darende Lisesi kazandı

Darende Lisesi kazandı

Darende'de Kaymakamlık tarafından düzenlenen Voleybol turnuvası Darende Lisesinin şampiyonluğu ile sona erdi. Yapılan maçlar sonunda finale kalan takımlardan Nadir İlköğretim okulu ikinci, esnaflar karması üçüncü ve Beydağı Darende ise dördüncü oldu.

2 Ocak 2011 11:02
font boyutu küçülsün büyüsün


Darende'de Kaymakamlık tarafından düzenlenen Voleybol turnuvası Darende Lisesinin şampiyonluğu ile sona erdi. Yapılan maçlar sonunda finale kalan takımlardan Nadir İlköğretim okulu ikinci, esnaflar karması üçüncü ve Beydağı Darende ise dördüncü oldu.

2010 turnuva şampiyonun belirlendiği final maçından sonra takımlara kupaları Darende Kaymakamı Mehmet Aktaş, Belediye Başkan vekili Mehmet Karcı tarafından verildi. Turnuvaya katılan tüm takımlara birer plaket sunuldu.

Kaymakam Mehmet Aktaş ödül töreninde yaptığı konuşmada sporun dostluk ve kardeşlik çerçevesinde toplum hayatındaki olumlu yansımalara dönüştüğüne dikkat çekti. Tüm katılımcılara ve izleyenlere teşekkür eden Kaymakam Aktaş; “Darende’mizde böylesine bir kapalı spor salonun olması çok önemli bir fırsattır. İlçe halkı bu fırsatı çok iyi değerlendirmelidir. Bu çerçevede çalışmalar yapan Darendespor yönetimine destek olunması gerektiğini inanıyorum” dedi.

Kupa töreninde turnuvayı organize eden Darendespor Başkanı Fatih Kumtepe de müsabakaları düzenleyerek spora olan ilgiyi artırdıkları için mutlu olduklarını bildirdi.  Kumtepe; “İlçede herkesimden insanların katılımıyla oluşan takımların, sporun kaynaştırma özelliği ve centilmenlik çerçevesinde mücadele etmiş olmaları bizleri sevindirmiştir” diye konuştu.

Fatih Kumtepe turnuvada sivil, esnaf, memur ayrımı yapmadıklarını herkesin centilmence mücadele ettiğini, ilçe Kaymakamının da Cumhuriyet İlköğretim adına oyuncu olarak katıldığını ve kıran kırana mücadelelerde yer almış olmasının ayrı bir heyecan verdiğini söyledi.

Final maçını İlçe Emniyet Müdürü Salih Köken Milli Eğitim Müdürü Necati Tarak Askerlik Şubesi Başkanı İlker Bardakcı’nın yanı sıra çok sayıda sporsever izledi.

 

Haberin Fotoğrafları için tıklayın

http://www.darendehaber.com/gallery_photo.php?pg_id=91
Bu haber 1,631 defa okundu.


yorumlayorum ekle


Yorumlar (4)
 • FERHAT / 6 Ocak 2011 13:28

  Hilmi beye akıldane diyemzsiniz

  Hilmi Bey ilçemizin gururudur, önderlerindendir, darendenin tanıtımında rolü büyüktür, yalnız güreşlerde cazgırlık işi karizmasını çiziyor demedi demeyin,
  Ayrıca Darende lİSESİnin kaç öğrencisi üniversite kazanıyor ülkede başarı sırası nedir açıklayında bilelim, güzel top oynuyor anladık eğitimdeki başarısı nedir açıklasınlar özellikle top oynayanlar bunuda biliyorlarmı acaba
 • asaf torcu / 6 Ocak 2011 09:37

  lütfen dikkat

  değerli darende liselilere sesleniyorum. ilçemizin akıldanesi hilmi ağabeyefendi bazı sitelere yazdığı yorumlarında darendelisesi neden dört kişi ile sahaya çıktı gibi bir soru yöneltmiştir. lütfen ilgililere buradan seslenmek istiyorum neden dört kişi oynadı açıklayınız. sayın editör bu yorumu lütfen yayınlayın. çok önemli bir sorudur. akıldanemiz çok üzülmüş. ona yardımcı olmamız lazım neden sayın lise müdürü neden dört. açıkla bunu
 • osman takıcı / 3 Ocak 2011 22:58

  ne olurki

  balan yenince ne olacak anlamadım. kendinize güldürmeyin arkadaşlar hepimiz darendeliyiz. böyle saçma yazılar yazıpda dışardakileri bize güldürmeyin.
 • BALABANLI ABDURRAHMAN / 3 Ocak 2011 14:11

  BİZE YAZIK OLDU

  BALABAN GENÇLERİ OLARAK ÇOK GÜZEL TAKIM YAPTIK SAOLSUN BİZİDE TURNUVAYA DAHİL ETTİLER ANCAK TAKIMIMIZ DAHA İLK TURDA BİZİM BAZI BALABANLI SEYİRCİLERİMİZ İLK DEFA BÖYLE Bİ ORTAMDA BULUNDUKLARI İÇİN BİLİNÇSİZ OLARAK ORAYA BURAYA BAĞIRRIP ÇAĞIRMASI SONUCUNDA TAKIMIMIZIN MORALİ BOZULDU VE ELENDİK. KENDİMİZ ETTİK KENDİMİZ BULDUK KİMSEYE DİYECEK Bİ ŞEYİMİZ YOKTUR. ARKADAŞLAR ÇOK ÜZÜLDÜ AMA BİDAHAKİ SEFERE KESİN ŞAMPİYON IOLACAĞIZ. BEKLE BİZİ DARENDE BALABAN SİZİ YENECEK OLEEEY